RYCHLÁ POPTÁVKA

Dodávky materiálu pro datové sítě

Dodáváme komponenty metalických i optických počítačových sítí, umíme navrhnout a přizpůsobit vše Vašim potřebám. Cílem této podpory je samozřejmě nejen vyřešit Vaši aktuální potřebu, ale i s ohledem na technický vývoj maximálně prodloužit životnost Vaší sítě a tím také snížit další náklady na její provoz.

Instalace datových sítí

V rámci komplexnosti našich služeb, Vám nabízíme nejen samotnou instalaci, ale především spolupráci na tvorbě ideálního řešení i s ohledem na stávající síť. A protože neexistuje problém, který nemá řešení, často překvapivě snadné, stačí se jen zeptat.

  • instalace kabeláží a komponent pro datové sítě
  • ukončování metalických sítí
  • svařování optických sítí
  • měření parametrů metalických a optických sítí

Servis stávajících sítí

Každá síť potřebuje náležitou péči, aby dlouho spolehlivě fungovala. Ať už jde o odstranění prachu z datových rozvaděčů, nebo preventivní čištění optických konektorů od nečistot, jde především o to, předejít výpadku provozu v tu nejméně vhodnou chvíli.

Návrh a výroba WDM/CWDM řešení

WDM je technologie určená pro přenos velkého množství dat mezi různými weby. Technologie CWDM nabízí vhodné a cenově výhodné řešení pro kratší vzdálenosti do 70 km.

Vícevláknové optické konektory MPO

Inovativní vícevláknové optické konektory MPO umožňují efektivní spojení více vláken v jednom koncovém bodě, což vede k úsporám místa, zjednodušení instalace a zvýšení přenosové kapacity. To vše se dosahuje při zachování stejných rozměrů, což činí vícevláknové optické konektory MPO ideální volbou pro moderní komunikační infrastruktury.