RYCHLÁ POPTÁVKA

Dodáváme komponenty metalických, optických i bezdrátových počítačových sítí, od základních komponent, jako jsou kabely, konektory, rozvaděče a podobně, až po pokročilé technologie, jako je například vlnový multiplex xWDM.

Kabeláž pro metalické sítě

Ze strukturovaných kabeláží dodáváme materiál všech běžně používaných kategorií, zejména značek Solarix a Panduit a kabely Belden. Žádná síť pak nemůže fungovat bez propojovacích kabelů, takzvaných patchcordů, které jsou k dispozici v různých výkonnostních a barevných variantách. V případě potřeby je možné vyrobit příslušenství přímo na míru Vaší potřebě.

Materiál pro výstavbu optické sítě

I když princip fungování optických sítí je velmi prostý, díky technologické rozmanitosti je jednoduché udělat při výběru jejich komponent chybu. Pokud si tedy nejste svou potřebou úplně jistí, neváhejte se na nás obrátit. Optické sítě skýtají možnost vysokých přenosových rychlostí na velkou vzdálenost. Zároveň lze u vláken, která jsou už obsazená a bylo by problematické natáhnout nová, zvýšit přenosovou kapacitu pomocí WDM techologií.

S optickými sítěmi přímo souvisí transceivery, takzvaná SFP, nebo DAC kabely, které slouží k přímému propojení aktivních prvků.

Komponenty pro bezdrátové sítě

Protože infrastruktura pro bezdrátové sítě je zpravidla tvořena strukturovanou kabeláží, specifickými komponenty jsou především přístupové body AP (Access Pointy) a v případě potřeby PoE injektory, sloužící pro jejich napájení.

  • pomoc při specifikaci správných komponent
  • dodávky materiálu pro metalické, optické a bezdrátové sítě
  • dodávky aktivních prvků
  • zakázková výroba komponent na míru Vašemu projektu