RYCHLÁ POPTÁVKA

Vyrábíme předkonektorované optické trasy dle požadavků zákazníka tak, aby odpovídaly potřebě konkrétní instalace. Typickým příkladem je přímé konektorování vláken optického kabelu, případně jeho umístění do trubky a finální úprava odpovídající svému účelu. Samozřejmostí jsou běžné typy SM a MM vláken a konektorů, ale i neobvyklé požadavky mají zpravidla své řešení.

Zaručujeme vysokou kvalitu

Dodávané optické trasy jsou vyrobené s maximální pečlivostí z kvalitních materiálů a každé jednotlivé vlákno je proměřené, aby byla zaručena jejich 100% kvalita. Zákazník se tak na trasy může spolehnout a nemusí řešit nic jiného, než samotnou instalaci. Ať už řešíte propoj mezi dvěma patry, nebo třeba složitější trasu ve vekovním prostředí, použití předkonektorovaných tras Vám může přinést zajímavé výhody. Především pak časovou a nezřídka i finanční úsporu, přičemž nemusíte ustoupit z požadavků na kvalitu přenosových parametrů trasy.

Kontaktujte nás

Konkrétní provedení předkonektorované trasy je vždy dobré konzultovat předem, aby její provedení odpovídalo nejen typem vlákna a počtem konektorů, ale zohledňovalo také prostředí a způsobu instalace a použití. Pro výrobu optické předkonektorované trasy nás tedy neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme.